Ultra-Span
 
Ještě nebyl vymyšlen systém ocelových vazníků, jenž by byl snadnější pro návrh, nářez, výrobu a expedici.
___________________________________________________________
 
V porovnání s ostatními výrobci lehkých tenkostěnných ocelových profilů je systém Ultra-Span o 20% méně materiálově náročný, zabere o 33% méně času pro nářez dílů a o 36% méně času pro vlastní sestavení tenkostěnných ocelových konstrukcí.
Největší výhodou je jedinečný profil prvků který MiTek vyvinul. Tento byl navžen tak, aby pro výrobu bylo zapotřebí méně oceli na m2 než u jakéhokoliv jiného systému. Tvar vazníku v systému Ultra-Span je složen pouze ze tří druhů komponent (nosníků, výplně a spojovacích prvků). Tento jednoduchý systém umožňuje výrobcům pomocí softwaru MI2020 navrhnout, spočítat a vyrobit jakýkoliv typ vazníku od běžných profilů až po dlouhé složité tvary. 
 
Systém Ultra-Span umožňuje jednostranou výrobu vazníků (není třeba obracet) za použití levných samořezných galvanizovaných šroubů 10x16. Tyto šrouby lze zakoupit od společnosti MiTek nebo od jakékoliv jiné společnosti dodávající tento sortiment. Pro výrobu vazníků UltraSpan systémem není zapotřebí žádného speciální či drahého vybavení.
 
___________________________________________________________
 
 
___________________________________________________________
 
© Copyright 2003 MiTek Holdings, Inc. Tous droits réservés.