Інформація для забудовника і служби технічного нагляду.
 
 

Кроквяні ферми є несучими конструкціями, на які впливають суттєві навантаження - тільки снігове навантаження на більшій частині території України становить не менше 180 кг/м2. Тому кожен замовник покрівельної конструкції повинен бути впевнений в точності розрахунку ферм, використаних матеріалів і збірки, правильності монтажу конструкції. Щоб убезпечити себе від можливих непередбачених проблем, ми рекомендуємо забудовнику, замовляючиму ферми, або будівництво об'єктів за технологією MiTek переконатися, що ви маєте справу з добропорядним виробником. Для цього необхідно перевірити наявність перелічених нижче документів, а так само відповідність конструкції проекту.

Виробник дерев'яних ферм, що пропонує вам продукцію, вироблену за технологією MiTek повинен надати вам наступні документи, що підтверджують якість конструкцій і відповідність матеріалів розрахунком:

 

1 - Сертифікат фірми, що свідчить про те, що виробник виготовляє ферми відповідно до проекту (використовує деревину належної якості і сполучні пластини MiTek).
 

2 - Сертифікат проектувальника, який свідчить про те, що проектувальник пройшов навчання у фірмі MiTek і підтвердить навички роботи з програмою MI2020, без чого немає гарантій, що проект був зроблений правильно.

 

3 - Копію сертифікату відповідності програми. Даний сертифікат означає, що програма робить розрахунок у повній відповідності з Українськими нормативними документами. На всіх кресленнях, виконаних в сертифікованих версіях програми є посилання на сертифікат. Перевірте її наявність.

 

4 - Гарантію відповідності продукції та компонент проекту.

Відсутність, або відмова надати що-небудь з перерахованого вище свідчить про нелегальне використання технології MiTek на підприємстві вашого контрагента. Порушення технології може бути потенційно небезпечно при подальшій експлуатації конструкцій. У цьому випадку вам слід вирішити, чи приймати на себе ризики, пов'язані з можливістю обвалення конструкції і чи варто оплачувати роботу виконану з порушенням технології, без відповідних документів і гарантій виробника.
Нижче представлені фотографії того, що може відбутися при порушенні технології, або монтажу конструкцій. Щоб уникнути цього, завжди вимагайте необхідні документи та перевіряйте відповідність конструкцій проекту!

Вам слід перевірити:

Термін дії сертифікатів

Наявність на кресленнях ферм посилання на сертифікат відповідності програми російським нормам

Відповідність конструкцій проекту (сорт, вологість, просочення деревини, марку пластин).
Сертификат проектировщикаСертификат фирмы