Технологія MiTek

___________________________________________________________________
 

Система MiTek

 
Основою системи є кроквяні ферми, в яких дерев'яні елементи з'єднуються за допомогою металевих зубчастих пластин. Це найбільш швидкий, економічний і простий спосіб з'єднання, який при цьому гарантує несучу здатність вузла відповідно до статичним розрахунком.
Найчастіше використовуються оцинковані пластини товщиною в 1-2 мм. Для конструкцій, які будуть використовуватися в агресивному середовищі для з'єднання дерев'яних елементів можна іспользуовать пластини з нержавіючої сталі.
Кроквяні ферми виготовляються з пиломатеріалу товщиною 50-60 мм. і шириною до 240 мм. Для кроквяних ферм з невеликим прольотом можна використовувати пиломатеріал з товщиною 40 мм.
Конструкції системи MiTek проектуються за допомогою програмного забезпечення MiTek2020.
Дерев'яні конструкції створені за системою MiTek відрізняються не тільки економією матеріалу, але і швидкістю будівництва.
Конструкції виготовляються на заводі, а на будівництво доставляються у вигляді готових ферм, які залишається тільки змонтувати і закріпити. Великі кроквяні ферми виготовляються як монтажні елементи, які монтуються на будівництві в одну більшу ферму, а потім поміщається на нижню споруду.
 
Переваги технології MiTek в окремих конструкціях:
 __________________________________________________________________
© Copyright 2010 MiTek Holdings, Inc. Tous droits réservés.