Обладнання
 
 
 
 
MiTek поставляє широкий спектр обладнання для виробництва покрівельних конструкцій та дерев'яних будівель у величезних обсягах. Ми поставляємо як окремі верстати, так і виробничі лінії від найпростіших до автоматизованих з комп'ютерним управлінням. Перш ніж зробити вибір, кожен виробник повинен визначити для себе сегменти ринку, в яких бажає брати участь і передбачувані обсяги виробництва. При цьому більшість верстатів дозволяють при зростанні обсягів виробництва не замінювати лінію, а модернізувати її додаючи окремі компоненти. Найбільш простий комплект устаткування обійдеться вам приблизно в 400 000 Грн.
 
 
Що буде потрібно?
 
Для виробництва кроквяних ферм необхідно лише два компоненти - пила для розкрою заготовок та прес для запресовки металевих зубчастих пластин.  
Найбільш часто вживані комбінації обладнання:
 
RP400, C20 - продуктивність до 300 м2 за зміну
 
C30, EC800 - продуктивність до 450-600 м2 за зміну
 
 
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
Наведене вище устаткування представлене лише для отримання уявлення про основні типи обладнання, що поставляються MiTek і не включає себе весь спектр вироблюваних верстатів. Ми можемо адаптувати верстати відповідно до ваших вимог. Підібрати найбільш оптимальний набір обладнання і спланувати його розстановку в цеху допоможуть Вам наші фахівці.