Балки перекриттів PosiJoist
__________________________________________________________________
 
Ферми PosiJoist
 

Ферми PosiJoist це балки з дерев'яної рами з'єднаної сталевими діагоналями.

Ферми типу PosiJoist поєднують у собі легкість дерева і міцність сталі. Ці властивості дозволяють подолати більшу відстань між опорами, ніж класичні дерев'яні балки, що дає більшу свободу при проектуванні.

PosiJoist ферми використовуються для конструкції стель, плоских дахів, кроквяних балок і кроквяних ніг як конструктивні елементи кроквяних конструкцій.

Величезна перевага цих балок полягає в тому, що дозволяють легку установку опалення, вентиляційної техніки, електропроводки і т.д.

Окремі проводки ведуться в монтажних каналах або відділеннях балок.

Система виключає трудомісткість установки проводки в порівнянні з класичними конструкціями, мокрий процес і все, що з ним пов'язано, вимоги до механізації при реалізації стелі, а так само дає передумови для помітного підвищення продуктивності праці, включаючи економію матеріальних витрат при виконанні проводки.

MiTek система дозволяє швидке проектування стелі. Виробництво, зокрема і монтаж здійснюється ліцензійними партнерами фірми MiTek.
 
Технічні дані
 

Діагоналі типу Possistrut призначені для застосування в конструкціях, де вологість дерева знаходиться в діапазоні від 15 до 22%. У проекті конструкції повинен бути забезпечений захист проти конденсації водяної пари на сталевих діагоналях.

Якщо ж Possistrut використовується в покрівельної конструкції, потрібно забезпечити верхню балку проти викривлення - наприклад обшивкою або решетуванням.

Висота стельових балок задана типом діагоналей та напрямком дерев'яного профілю. Коливається в межах від 202 до 620 мм.

Статичний розрахунок балок типу Possistrut здійснюється програмою MiTek 2020. Сталеві діагоналі сертифіковані державним випробувальним установою.

Окремі балки виготовляються на спеціальному верстаті пресувальні, за допомогою якого можна досягти необхідних якісних і кількісних параметрів.
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
______________________________________________________________
 
© Copyright 2002-2010 MiTek Holdings, Inc. Tous droits réservés.