Ultra-Span
 

Найбільш зручна система виготовлення ферм з металопрофілю. Легкість проектування, нарізки заготовок, збирання, перевезення і монтажу!

___________________________________________________________

На підставі проведених досліджень система Ultra-Span на 20% дешевше інших систем, заснованих на використанні металевих конструкцій, вимагає на 33% менше часу на нарізку заготовок і на 36% менше часу для збірки конструкцій. При цьому виробництво конструкцій не вимагає скільки-небудь складного устаткування, або кваліфікованого персоналу - вся збірка виробляється на саморізах і сполучних елементах.

Основа системи - металеві профілі, розроблені компанією MiTek. Використання цих профілів дозволяє використовувати меншу кількість металу при виробництві конструкцій, що забезпечує їх легкість і низьку вартість у порівнянні з іншими подібними системами.

 

 

 

Проектування конструкцій здійснюється за допомогою ПЗ фірми MiTek - програмному комплексі MiTek 20/20, що має сертифікат відповідності Українським будівельним нормам і правилам.

 
Наша пропозиція:
 
Якщо вас зацікавила технологія Ultra-Span і ви зацікавлені в її використанні для розвитку вашого бізнесу, ми пропонуємо вам наступні варіанти співпраці:
 

      1) У вас є замовлення на будівництво будинку, або даху і ви хочете оцінити собівартість конструкції, виконаної за технологією Ultra-Span, щоб прийняти рішення про використання нашої, або іншої технології. Ми підготуємо для вас:

 

         a) Проект, розрахований на ваші навантаження і вимоги, з вказівкою вартості виробничого комплекту.

 

         b) Виробничу документацію для збірки і монтажу конструкцій.

 

         c) Підготовимо та надішлемо вам комплект для збірки, що включає металеві профілі, з'єднувальні та кріпильні елементи, необхідні для виробництва.

 
         d) Проведемо шефмонтаж конструкції, якщо це необхідно.

 

 
      2) Ви хочете відкрити власну справу, або новий напрямок існуючого бізнесу, ми надамо вам:
 
         a) Програму для конструювання та розрахунку конструкцій з тонкостінного металопрофілю Ultra-Span.
 
         b) Навчання та подальшу технічну підтримку проектувальників.
         
         c) Стабільні поставки металопрофілю, сполучних і кріпильних елементів за конкурентоспроможними цінами.
         
         d) Необхідну підтримку під час проведення монтажних робіт.
 
Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про технології, або бачите більш цікавий для вас спосіб співпраці, ми завжди готові відповісти на ваші питання і обговорити умови, які вас влаштовують.
 
___________________________________________________________
 
 
___________________________________________________________
 
© Copyright 2010 MiTek Holdings, Inc. Tous droits réservés.