Dobrý den,

 

Většina z našich klientů už se nějakým způsobem zajímala nebo momentálně zajímá o dotační programy určené k pořízení nového strojního zařízení i softwarových produktů, ať už jsou vyhlašovány Ministerstvem průmyslu a obchodu nebo přímo EU. Některé dotační programy jsou určeny pro už zaběhnuté firmy, některé naopak pro firmy začínající.

 

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vytvořit na našich www stránkách sekci, kde budeme pravidelně vystavovat novinky a informace týkající se této problematiky.

 

Na této stránce najdete Aktuální přehled výzev OPPI (Operační program Podnikání a inovace 2007-2013). V tomto dokumentu jsou vypsány aktuální výzvy jednotlivých programů podpory. Po kliknutí na název výzvy, budete přesměrovíní na stránky Ministeratva průmyslu a obchodu, kde najdete podrobné informace o daném programu. Jednotlivé výzvy se průběžně ukončují a naopak se vyhlašují nové. Proto je vhodné pravidelněji sledovat informace týkající se této problematiky.

 

Druhý dokument obsahuje základní informace o postupu vyřizování dotací jež vypracovala Regionální Hospodářská Komora Brno.

Výběr vhodného typu dotace je náročný proces, a proto jej konzultuje se zájemcem přímo daná pobočka RHK případně i další společnosti dle Vašeho vlastního výběru. Výběr nejvhodnějšího typu podpory je závislý od informací o firmě a potřebách zájemce o získání podpory.

Tyto dokumenty a kontakt na RHK Brno naleznete zde:
 
 
 
Kontakt na RHK:

RHK Brno

Ing. Šafránek Jiří

+420 532 194 925

konzultace@rhkbrno.cz

www.rhkbrno.cz