Rozwiązania dla transformacji budownictwa

Wyjątkowe wyzwania związane z budownictwem wymagają wyjątkowych rozwiązań. Jesteśmy partnerem w całym łańcuchu dostaw budowlanych, aby dostarczać produkty, usługi, oprogramowanie i rozwiązania, które zwiększają wydajność, jakość i rentowność.

Bez względu na to, czy budujesz domy mieszkalne, czy obiekty przemysłowe, mamy rozwiązania, które mogą zmienić sposób projektowania, wytwarzania i budowania.


Jednorodzinne

Przeprowadzka do nowego domu to dla wielu osób ważny kamień milowy - krok w stronę lepszej przyszłości. Dla branży budowlanej przyszłość nigdy nie wyglądała tak obiecująco, ani nie miała większych szans na rozwój.

Od ponad 50 lat firma MiTek wspiera budowę domów jednorodzinnych, oferując rozwiązania oszczędzające pracę i czas, dzięki którym można zredukować koszty ogólne i pozwolić sobie na zbudowanie lepszego biznesu.

Dowiedz się więcej
Nowe,i,nowoczesne,angielskie,domy

Wielorodzinne

Na całym świecie istnieje pilne zapotrzebowanie na niedrogie, zrównoważone i odporne opcje mieszkaniowe dla wielu osób. Deweloperzy i budowniczowie budynków wielomieszkaniowych mają wyjątkową możliwość zaspokojenia tej potrzeby i czerpania korzyści.

Przez lata firma MiTek wspierała deweloperów i budowniczych budynków wielorodzinnych produktami i rozwiązaniami, które pomagają budować lepsze mieszkania szybko, w sposób zrównoważony i z zyskiem. Dziś MiTek współpracuje z partnerami, aby pomóc w tworzeniu następnej generacji technologii budowlanych.

Dowiedz się więcej
magazyn-min

Biuro handlowe

Wraz ze znaczącą zmianą w branży biurowej i handlowej deweloperzy, projektanci i budowniczowie musieli się szybko dostosować.

Zmiany te wymagają nowych sposobów myślenia i lepszego sposobu budowania. Gama rozwiązań firmy MiTek może pomóc Ci budować pewniej i wydajniej.

Dowiedz się więcej
Branża budowlana obsługiwana przez MiTek - Zewnętrzna część głównego budynku biurowego firmy MiTek w St Louis, Missouri

Magazyn i dystrybucja

Wyścig o jak najszybsze dostarczenie zamówień online do klientów tylko nabiera tempa. W miarę jak oczekiwania konsumentów rosną, a firmy z branży e-commerce ewoluują, aby dotrzymać im kroku, budowniczowie muszą szybko dostosować się do ich potrzeb.

Budowniczowie na całym świecie polegają na firmie MiTek w zakresie dostarczania rozwiązań konstrukcyjnych i antresolowych, które umożliwiają im projektowanie i budowanie obiektów logistycznych i magazynowych w sposób szybki i pewny.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania budowlane oferowane przez MiTek - Wygląd zewnętrzny magazynu dystrybucyjnego

Jesteś zainteresowany przekształceniem swojego biznesu?

Zobacz, jak cały nasz pakiet oprogramowania, usług, produktów technicznych i automatyzacji umożliwia przekształcenie sposobu projektowania, wytwarzania i budowania.