Magazyn i dystrybucja

Rozwiązania, które dostarczają

Tworzenie przestrzeni magazynowej i zwiększanie wydajności z szybkością i wyrafinowaniem

Building Productivity

Potrzeba szybszej dostawy została przyspieszona przez świat, który jest znacznie bardziej zależny od dużych sprzedawców internetowych. To zapotrzebowanie wymaga większej ilości obiektów lub przestrzeni z lepszymi strukturami i technologią do przemieszczania towarów przez proces logistyczny. Aby to osiągnąć, nowoczesny magazyn posiada zautomatyzowane systemy magazynowania i pobierania z podwyższonymi konstrukcjami antresoli, które wspierają złożone systemy regałów i przenośników. Dotrzymanie kroku oznacza ciągłe rozwijanie nowych umiejętności oraz kreatywne, elastyczne podejście do szybkiego budowania tych skomplikowanych struktur.

Zaprojektuj i zbuduj

Od pierwszego kontaktu, przez etap projektowania i konsultacji, po produkcję, dostawę, instalację i przekazanie, jesteśmy zobowiązani do osiągnięcia satysfakcji klienta poprzez dostarczenie najlepszego rozwiązania antresoli o najdłuższej żywotności dla optymalnej inwestycji.

Projekt

Szczególny nacisk kładziemy na uważne słuchanie w początkowej fazie projektu, aby w pełni zrozumieć wyzwania, potrzeby i aspiracje Twojej firmy.

Proces

Prowadzimy Cię przez każdy etap: od szybkiej wyceny przez nasz zespół sprzedaży, przez doradztwo w zakresie inżynierii budowlanej przez nasz zespół techniczny, po dedykowanego kierownika projektu - wspieranego przez profesjonalistów z naszego elastycznego łańcucha dostaw - i wreszcie nasz zespół montażowy.

Konsultacje

Nasze usługi doradcze obejmują wczesne doradztwo w zakresie planów budowlanych, jak również wskazówki dotyczące przyszłości projektu. Szczegółowe prace zapewniają, że Państwa antresola spełnia wszystkie obowiązujące przepisy i normy.

Przepisy i bezpieczeństwo

Współpracujemy z Państwem, aby zapewnić, że nowa antresola spełnia wszystkie obowiązujące przepisy dotyczące planowania, budownictwa oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich osób zaangażowanych w Państwa projekt jest naszym priorytetem.

Zrób

Dostarczamy w pełni zgodne z przepisami rozwiązania antresoli zarówno dla nowych, jak i istniejących obiektów - w tym budynków w regionach sejsmicznych - które spełniają wszystkie przepisy dotyczące obciążenia, bezpieczeństwa, dostępu i pożaru.

Jakość i akredytacje

Dążąc do zapewnienia wyjątkowej obsługi i najwyższych standardów produktów, przyjmujemy systematyczne podejście do zarządzania jakością. Oprócz posiadania wielu akredytacji branżowych, zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są zgodne z normami brytyjskimi i europejskimi.

Centrum innowacji

Nasze brytyjskie centrum innowacji jest punktem centralnym naszych badań, rozwoju i programów testowych. Otwarte dla klientów i potencjalnych klientów, nasze Innovation Hub stanowi również inspirującą wizytówkę dla naszych rozwiązań antresoli i produktów pomocniczych.

Łańcuch dostaw

Dzięki współpracy z naszą siecią zaufanych partnerów produkcyjnych i instalacyjnych oferujemy praktycznie nieograniczone możliwości. Korzystamy wyłącznie z dostawców posiadających akredytację CE, którzy mają potwierdzoną zdolność do realizacji zamówień w zakresie ceny, jakości, bezpieczeństwa i terminów. Ponadto, współpraca z lokalnymi dostawcami minimalizuje nasz ślad węglowy.

Buduj

Dzięki współpracy z siecią zaufanych partnerów produkcyjnych i instalacyjnych oferujemy praktycznie nieograniczone możliwości. Ten łańcuch dostaw pomaga utrzymać projekt na właściwym torze. Korzystamy wyłącznie z dostawców posiadających akredytację CE, którzy udowodnili, że są w stanie dotrzymać ceny, jakości, bezpieczeństwa i terminów. Nie jesteśmy związani z żadnym asortymentem produktów, co pozwala nam na dostosowanie rozwiązania do Państwa potrzeb. Ponadto, współpraca z lokalnymi dostawcami minimalizuje nasz ślad węglowy.

Instalacja

Wszystkie nasze projekty są traktowane jako miejsca projektowania i zarządzania budową (CDM). Wszystkie nasze produkty i usługi są zgodne z przepisami BHP i budowlanymi, jak również z najlepszymi standardami, przy czym regularnie przeprowadzamy kontrole bezpieczeństwa i jakości.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest coraz ważniejszym czynnikiem w przemyśle budowlanym, który traktujemy bardzo poważnie. Oprócz zapewnienia, że projekt i materiały do budowy antresoli są przyjazne dla środowiska, współpracujemy ze starannie wybranymi lokalnymi dostawcami, aby zminimalizować nasz ślad węglowy.

A Better Way to Build

Chcesz zmienić sposób, w jaki
projektujesz, wykonujesz lub budujesz?

Firmy budujące magazyny na całym świecie polegają na firmie MiTek w zakresie dostarczania rozwiązań konstrukcyjnych i antresolowych, które umożliwiają im projektowanie i budowanie z szybkością i pewnością. Korzystamy z zaawansowanego oprogramowania do planowania i projektowania, usług inżynieryjnych i administracyjnych, rozwiązań budowlanych poza miejscem budowy oraz zaawansowanych produktów i systemów inżynieryjnych, aby pomóc Ci uwolnić zysk i wyprzedzić konkurencję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby dowiedzieć się więcej.

A Better Way to Build

Zmień sposób, w jaki
projektujesz, wykonujesz i budujesz

Firmy budujące magazyny na całym świecie polegają na firmie MiTek w zakresie dostarczania rozwiązań konstrukcyjnych i antresolowych, które umożliwiają im projektowanie i budowanie z szybkością i pewnością. Korzystamy z zaawansowanego oprogramowania do planowania i projektowania, usług inżynieryjnych i administracyjnych, rozwiązań budowlanych poza miejscem budowy oraz zaawansowanych produktów i systemów inżynieryjnych, aby pomóc Ci uwolnić zysk i wyprzedzić konkurencję.