Nasze podejście

Możemy zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wartość poprzez optymalizację procesu.

Świat stoi w obliczu rosnącego zapotrzebowania na niedrogie, zrównoważone i odporne domy i budynki. Tradycyjne metody budowlane nie są w stanie sprostać temu zadaniu. Zmagają się one z dzisiejszymi brakami umiejętności, siły roboczej i materiałów.

Możemy zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wartość poprzez optymalizację procesów zarówno na miejscu, jak i poza nim oraz poprzez przeniesienie decyzji ze świata fizycznego do wirtualnego. Sposób, w jaki budujemy, zostanie przeprojektowany, a świat przyspieszy dzięki lepszemu sposobowi budowania.

W MiTek dążymy do przekształcenia branży budowlanej poprzez promowanie lepszych metod budowania dzięki naszemu podejściu Design-Make-Build™ . Współpracując z całą branżą budowlaną, umożliwimy przełomowe zmiany w projektowaniu i budowie. Nasze innowacyjne i zintegrowane rozwiązania umożliwiają naszym partnerom zmianę sposobu, w jaki branża projektuje, produkuje i buduje.

Razem możemy sprostać dzisiejszym wyzwaniom i zmaksymalizować możliwości. Razem możemy budować solidniejsze i bardziej zrównoważone społeczności. Razem możemy przekształcić budownictwo.

Zaprojektuj i zbuduj

Advancing Better Building

Podejście MiTek's Design-Make-Build jest metodologią budowy poza miejscem budowy, która identyfikuje idealne metody budowy poza miejscem budowy w fazie koncepcji i projektu.

Pamir

Wykorzystanie wymagań budowlanych do określenia najbardziej efektywnej metody budowy poza miejscem budowy daje projektantom możliwość włączenia metod i rozwiązań poza miejscem budowy do fazy projektowania.

Metody budowy poza placem budowy obejmują zarówno pełną objętościową budowę modułową, jak i liczne kombinacje prefabrykacji i tradycyjnych metod budowlanych.

W podejściu Design-Make-Build, znaczące części budynku są zaprojektowane tak, aby były wykonane przy użyciu innowacyjnych metod budowlanych poza miejscem budowy, a następnie dostarczone i zainstalowane na miejscu w ramach fazy budowy.

Takie podejście minimalizuje odpady, zmniejsza ryzyko, poprawia jakość i znacznie przyspiesza harmonogram budowy.

Usprawnienie przepływu pracy pozwala łańcuchowi dostaw budynków położyć nacisk na prefabrykację i produkcję poza miejscem budowy, aby zapewnić wyższą jakość i krótsze terminy.

Integrując produkty inżynierskie z oprogramowaniem, usługami i automatyzacją. Umożliwiamy współpracę - stosując powtarzalne, skalowalne i inteligentne procesy, które odblokowują wartość i zysk z każdego projektu.

Rozwiązania, które oferujemy

Innowacje, na których można się oprzeć

Łącząc produkty inżynierskie z oprogramowaniem, usługami i automatyką, MiTek umożliwia właścicielom, architektom, budowniczym i producentom współpracę i przyspieszenie przełomowych zmian w projektowaniu i budownictwie.