Oprogramowanie

Przekształć swój przepływ pracy

Rozwiązania programowe, które pomogą Ci zoptymalizować każdy element Twojej działalności. Nasze oprogramowanie rozszerza możliwości, ułatwia współpracę i przyspiesza realizację projektów od projektu i planowania do produkcji, budowy i operacji biznesowych.

Projekt

Przyspiesz swój proces projektowania dzięki pakietowi narzędzi referencyjnych i rozwiązań firmy MiTek do zarządzania opcjami projektów architektonicznych, projektowania projektów i projektowania komponentów.

MiTek Pamir

Wiodące w branży oprogramowanie do projektowania wiązarów dachowych i podciągów. Łączy w sobie narzędzia do projektowania, projektowania, wyprowadzania i 3D w jednej, w pełni zintegrowanej aplikacji.

MiTek WoodEngine

Wiodące w branży oprogramowanie do detalowania szkieletu drewnianego. WoodEngine oferuje elastyczne i dynamiczne narzędzia i ma potężne powiązania z innymi programami dla pełnej integracji BIM.

Działalność gospodarcza

Przekształć swój przepływ pracy w budownictwie i współpracę z rozwiązaniami do zarządzania produkcją i obiektami firmy MiTek.

MiTek MBA

MiTek Business Application jest w pełni konfigurowalnym systemem zarządzania projektami i klientami. Składa się z pulpitu nawigacyjnego umieszczonego nad bazą danych SQL i oferuje szereg elastycznych narzędzi do szybkiego dostępu, przeglądania i edycji danych, tworzenia raportów i wyprowadzania elektronicznych plików CNC.

Operacje wizualne i terenowe

MiTek 3D

Oparta na chmurze platforma dla producentów komponentów do udostępniania interaktywnych modeli 3D projektów klientom i interesariuszom. Zbudowane na bazie danych w chmurze Microsoft Azure, modele 3D można oglądać z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

A Better Way to Build

Zmień sposób projektowania, produkcji i budowania

Od ponad 50 lat firma MiTek wspiera budowniczych, oferując rozwiązania pozwalające na zaoszczędzenie pracy i czasu, aby zmniejszyć koszty ogólne i umożliwić Ci prowadzenie lepszej działalności. Możesz pokonać wszystko, co przyniesie rynek dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do planowania i projektowania, usługom, które rozszerzą twój zespół, rozwiązaniom automatyzacji dla budowy poza placem budowy oraz zaufanym połączeniom i systemom inżynierskim firmy MiTek.

Chcesz wydobyć więcej ze swojego biznesu od projektu po operacje?

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów ds. rozwiązań programowych, aby dowiedzieć się więcej.