Przekształcanie sposobu, w jaki świat projektuje, wytwarza i buduje

Umożliwiamy realizację wyjątkowo sprawnych budów, oferując wyższą jakość, większą szybkość, mniej odpadów i większą wartość dla wszystkich zaangażowanych. Design-Make-Build™ jest procesem budowlanym opartym na współpracy, który optymalizuje budowę poprzez wcześniejsze projektowanie komponentów poza miejscem budowy, aby osiągnąć maksymalne wyniki we wszystkich fazach procesu budowlanego.

Dowiedz się więcej
Zaprojektuj i zbuduj

Lepsze budownictwo z Homebuilding Solutions

Aby sprostać rosnącym wymaganiom zrównoważonego rozwoju w zakresie budownictwa mieszkaniowego, wierzymy w budowanie trwałych relacji i innowacyjnych technologii, aby stale budować lepiej. Tworzymy lepsze metody budowlane w całym przemyśle budowlanym i pomagamy połączyć łańcuch wartości w budownictwie, aby uzyskać bardziej dostępne, jakościowe, odporne i zrównoważone domy.

Rozwiązania dla budownictwa mieszkani owego

Zwiększanie produktywności dzięki rozwiązaniom typu antresola

MiTek jest światowym specjalistą w projektowaniu i instalacji przyszłościowych rozwiązań w zakresie stalowych antresoli. Jesteśmy Państwa doświadczonym partnerem, jeśli chodzi o integrację zautomatyzowanych technologii i realizację dużych lub złożonych projektów.

Rozwiązania dla antresoli

Transformacja budowlana

Branża budowlana boryka się z niedoborem wykwalifikowanej siły roboczej, materiałów i energii. Istnieje jednak lepszy sposób. Możemy zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wartość, przenosząc procesy z miejsca budowy na miejsce budowy oraz przenosząc decyzje ze świata fizycznego do wirtualnego.

Jednorodzinne
Wielorodzinne
Magazyn i dystrybucja
Biuro handlowe
Nowe,i,nowoczesne,angielskie,domy
Nowe,i,nowoczesne,angielskie,domy

Obsługiwane branże

Jednorodzinne, Usprawnione

Wspieranie budownictwa jednorodzinnego za pomocą rozwiązań oszczędzających pracę i czas, które zmniejszają koszty ogólne, aby umożliwić Ci budowanie lepszego biznesu.

magazyn-min
magazyn-min

Obsługiwane branże

Wieloaspektowy Rozwiązania dla budownictwa wielorodzinnego

Zaawansowane oprogramowanie do planowania i projektowania, efektywne kosztowo usługi umożliwiające rozbudowę zespołu, precyzyjnie wykonana technologia budowy poza placem budowy oraz zaufane produkty inżynieryjne, które umożliwiają lepsze mieszkania i większe zyski.

Obsługiwane branże

Rozwiązania, które Dostarczać

Firmy budujące magazyny na całym świecie polegają na firmie MiTek w zakresie dostarczania rozwiązań konstrukcyjnych i antresolowych, które umożliwiają im projektowanie i budowanie z szybkością i pewnością.

Branża budowlana obsługiwana przez MiTek - Zewnętrzna część głównego budynku biurowego firmy MiTek w St Louis, Missouri
Branża budowlana obsługiwana przez MiTek - Zewnętrzna część głównego budynku biurowego firmy MiTek w St Louis, Missouri

Obsługiwane branże

Zwinne rozwiązania dla Dynamiczna Rynek

Pokonaj zmiany w szybko zmieniających się komercyjnych branżach biurowych i handlowych, oszczędzając czas, zwiększając wydajność i poprawiając rentowność dzięki lepszemu sposobowi budowania.


Proven Solutions

Innowacje, na których można się oprzeć

Łącząc produkty inżynierskie z oprogramowaniem, usługami i automatyzacją, umożliwiamy właścicielom, architektom, budowniczym i producentom współpracę - stosując powtarzalne, skalowalne i inteligentne procesy, które odblokowują wartość i zysk w każdym projekcie.

MiTek jest liderem w dziedzinie technologii budowlanych, którego misją jest wspieranie rozwoju budownictwa pozamiejscowego.